Renginiai įmonėms

Organizuojame verslo ir laisvalaikio renginius įmonėms.

Siūlome rimtus ir aktyvius karinius išbandymus: pasivažinėjimą ir/ar karinės technikos valdymą, linksmas rikiuotes ir kliūčių ruožus, šaudymo pratybas su tikrais koviniais ginklais ir aktyvius strateginius žaidimus su tikrų ginklų replikomis. Suteikiame karinę aprangą ir ekipuotę. Karines kovas galime perkelti į intelektualią platformą, surengsime jums azartišką protų mūšį karine tematika. Turime pobūviams ir miegui tinkmas, šildomas palapines bei didelę teritoriją jūsų veiklai.

Visos karinės pramogos adaptuotos neprofesionalams.

Neformalioje aplinkoje susitikite su savo partneriais. Pagerinkite savo kolektyvo komandinio darbo įgūdžius. Aktyviai švęskite įmonės šventes. Pramogaudami susipažinkite su naujais jūsų kolektyvo nariais ir suformuokite komandą, pristatykite naują produkciją, įmonės plėtros ir perspektyvų planus.

Jei ieškote erdvės Kalėdų renginiui ir pabodo tradicinė užstalė tai mūsų Kalėdų senelis pas jus atvyksta šarvuočiu, turi nestandartinių dovanų ir slaptą planą jūsų aktyviam poilsiui ir geros nuotaikos palaikymui.

 


Norite užsisakyti paslaugą? Susisiekite su mumis. Arba raskite mus Facebook.

Tankodromas.lt

TANKODROMAS.LT organizuojame pramogas su kariniais šarvuočiais ir karine technika. Pramogauti galite ne tiktai mūsų tankodrome .  Pagal kliento pageidavimą atvešime mūsų karinį šarvuotį / šarvuočius ir karinę techniką į bet kurią Lietuvos vietovę ir suorganizuosime neužmirštamą pramogą Jums ir Jūsų svečiams.