Anglijos kariuomenės šarvuočio FV432 vairavimas „Pasijusk tankistu“

Pasijusk tikru tankistu! Savarankiškai vairuodamas karinį šarvuotį įveik specialiai tam įrengtą 1200 metrų trasą. Pasikviesk draugų: kartu gali važiuoti 4 keleiviai.

Profesionalus instruktorius supažindins su šarvuočio FV432 techninėmis charakteristikomis bei modifikacijomis,  atsakys į visus Jūsų klausimus. Išmokins Jus vairuoti šarvuotį ir būdamas šalia padės tai atlikti.

Karinė pramoga skirta 1 vairuotojui (tankistui) ir 4 keleiviams (kariams). Pramogos kaina 119€. Papildomas šarvuočio keleivio (kario) bilietas - 10€. Šarvuotis talpina 10 keleivių. Atkreipiame dėmesį, kad keleiviai negali vairuoti transporto priemonės. Žiūrovai/stebėtojai/fotoreporteriai – papildmai neapmokestinami.

Šarvuočio vairuotojui įteikiama dovana: sauso karinio maisto davinys.

Paslauga teikiama visomis savaitės dienomis, visus metus, priklausomai nuo oro temperatūros. Važiavimai nevyksta esant dideliam šalčiui.

Reikalavimai šarvuočio vairuotojui:

Minimalus amžius - 16 metų;

Minimalus ūgis - 122 cm;

Maksimalus leistinas ūgis - 193 cm (bet Jonas Valančiūnas vairavo);

Maksimalus leistinas svoris - 140 kg.

 

Jeigu neturite vairuotojo pažymėjimo apie tai įspėkite instruktorių.

 

Žmonių: 1 10
Kaina: 119

Norite užsisakyti paslaugą? Susisiekite su mumis. Arba raskite mus Facebook.

Tankodromas.lt

TANKODROMAS.LT organizuojame pramogas su kariniais šarvuočiais ir karine technika. Pramogauti galite ne tiktai mūsų tankodrome .  Pagal kliento pageidavimą atvešime mūsų karinį šarvuotį / šarvuočius ir karinę techniką į bet kurią Lietuvos vietovę ir suorganizuosime neužmirštamą pramogą Jums ir Jūsų svečiams.